Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
James Chen Mr. James Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

V1

CONTACT US

Trade begins with communication.

Produktet e nxehta
Product Center
 • Photocatalysis Pastrues Ajri për Spitalin
  Photocatalysis Pastrues Ajri për Spitalin
 • Pastrues ajri evropian pastrues hepa filtër ajri shtëpi
  Pastrues ajri evropian pastrues hepa filtër ajri shtëpi
 • pastrues ajri HVAC ia vlen pastruesi i ajrit në shtëpi
  pastrues ajri HVAC ia vlen pastruesi i ajrit në shtëpi
 • Pastrues ajri HVAC pastrues i ajrit plazma hëna
  Pastrues ajri HVAC pastrues i ajrit plazma hëna
 • mbrëmja qendrore e ajrit 2.5 pastrues të ajrit në shtëpi
  mbrëmja qendrore e ajrit 2.5 pastrues të ajrit në shtëpi
 • Filtri i karbonit pastrues i ajrit pm2.5
  Filtri i karbonit pastrues i ajrit pm2.5
 • Pastrues ajri për trajtimin e gazrave të mbeturinave industriale
  Pastrues ajri për trajtimin e gazrave të mbeturinave industriale
 • Pajisja industriale e pastrimit të ajrit
  Pajisja industriale e pastrimit të ajrit
 • Pajisjet e pastrimit të ajrit për industri
  Pajisjet e pastrimit të ajrit për industri
 • Dhomë e pastër profesionale me HVAC
  Dhomë e pastër profesionale me HVAC

ABOUT US

V1 Teknologjia Mjedisore Co. Ltd. u krijua së bashku nga V1 Industrial HK Limited dhe Da An Gene Co, Ltd. i Universitetit Sun Yat-Sen, i cili është një kompani shkencore dhe e lartë teknologjike, duke specifikuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin, shitjet dhe gjithashtu shërbimin pas shitjes për Cleanroom, Pastrues Elektronik të Ajrit, Sterilizues Ajror Mjekësor, Filtër Ajri për industri, komerciale dhe banimi. V1 kanë disa ekspertë të lartë dhe teknikë të cilët kanë mbi 10 vjet përvojë. Produkti ka kaluar autoritetin ligjor. Bakteri natyror në ajër eliminohet 91.5% dhe efikasiteti i sterilizimit është mbi 90%. Produkti me teknologjinë kryesore të pastrimit të sterilizimit gjysmëpërçues 3 në 1, dhe fitoi patentat e reja praktike kombëtare dhe një kërkesë për një patentë për shpikje, kontrollohet dhe jepet nga Komisioni i Shëndetit dhe Planifikimit Familjar të Provincës Guangdong. Që nga viti 2011, themelimi i V1 Technology Technology Co ,. LTD., Ne vazhdojmë t'i përmbahemi inovacionit vendas dhe t'i bindemi ngushtë konceptit dhe politikës së cilësisë "duke udhëhequr në teknologji, cilësi të lartë dhe efikasitet, orientim ndaj klientit, t'i përmbahemi kontratës" për të rritur konkurrencën thelbësore. "Shërbim profesional dhe me cilësi të lartë" është objektivi dhe synimi ynë është të sigurojmë produkte perfekte dhe shërbim të vëmendshëm për klientin Pozicionimi Strategjik Në 3-5 vitet e ardhshme, V1 do të përqendrohet në zhvillimin e vetë, prodhimin dhe shitjet në Sterilizimin e Ajrit Mjekësor, Pajisjen Qendrore të Pastrimit të Kondicionimit të Ajrit dhe Filtrin e Ajrit, konsolidimin dhe forcimin e pozicionit të mëparshëm të marketingut në shtëpi, zgjerimin e tregut tjetër të brendshëm dhe tregun e eksportit, duke krijuar dhe konsoliduar pozicionin e tregut. Qellimi jone Një ofrues i integruar i dezinfektimit dhe pastrimit të ajrit për dezinfektimin dhe pastrimin e ajrit me famë botërore "I famshëm në botë, i klasit të parë vendas" Kjo fjali nuk është vetëm qëllimi i të gjithë kolegëve në mjedisin V1, por edhe drejtimi i qartë i luftës brenda kompanisë. Ky artikull mbulon qëllimet gjithëpërfshirëse të matjes dhe përmirësimit të forcës së markës V1, burimeve njerëzore, nivelit R&D, rrjetit të marketingut, shërbimit pas shitjes dhe kulturës së korporatave.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 2014
  We Were Established In 2014.
 • 200
  Our Factory Have More Than 200 Employees.
 • 1000
  More Than 1000 Square Meters Technical R&D Building.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim