Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
James Chen Mr. James Chen
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

V1

CONTACT US

Trade begins with communication.

Топла производи
Product Center
 • Фотокатализа Прочистувач на воздухот за болница
  Фотокатализа Прочистувач на воздухот за болница
 • Европски чистач на воздухот хепа филтер за прочистување на воздухот дома
  Европски чистач на воздухот хепа филтер за прочистување на воздухот дома
 • hvac прочистувач на воздухот достоен за тоа чистач на воздухот дома
  hvac прочистувач на воздухот достоен за тоа чистач на воздухот дома
 • HVAC прочистувач на воздухот стерилизатор на медот во плазмата
  HVAC прочистувач на воздухот стерилизатор на медот во плазмата
 • централен воздух за време на ноќта 2.5 прочистувач на средства за чистење на воздухот дома
  централен воздух за време на ноќта 2.5 прочистувач на средства за чистење на воздухот дома
 • Чистач на воздухот филтер-јаглерод за чистење pm2.5
  Чистач на воздухот филтер-јаглерод за чистење pm2.5
 • Прочистувач на воздухот за индустриски третман на отпад
  Прочистувач на воздухот за индустриски третман на отпад
 • Индустриски уред за прочистување на воздухот
  Индустриски уред за прочистување на воздухот
 • Опрема за чистење на воздухот за индустрија
  Опрема за чистење на воздухот за индустрија
 • Професионална чиста просторија со HVAC
  Професионална чиста просторија со HVAC

ABOUT US

V1 еколошка технологија Co ,. Рибар е основана заедно од V1 Industrial HK Limited и Da An Gene Co., Ltd. на Универзитетот Сан Јат-Сен, кој е научна и високо технолошка акциска компанија, специфицирајќи истражување, развој, производство, продажба и исто така услуга по продажба за Cleanroom, електронски чистач на воздухот, медицински стерилизатор на воздухот, филтер за воздухот за индустрија, комерцијална и станбени. V1 имаат неколку високи експерти и техничари кои имаат над 10 години искуство. Производот го помина законскиот орган. Природната бактерија во воздухот е елиминирана 91,5%, а ефикасноста на стерилизацијата е над 90%. Производот со основна технологија на прочистување на стерилизација со полупроводник од 3 во 1 и добитни национални практични нови патенти и апликација за патент за пронајдок, е ревидиран и доделен од Комисијата за планирање на здравјето и семејството на провинцијата Гуангдонг. Од 2011 година, основањето на V1 Environment Technology Co ,. LTD., Ние продолжуваме да се држиме до домородната иновација и внимателно се придржуваме кон концептот и политиката за квалитет „водечки во технологија, висок квалитет и ефикасност, ориентација кон клиенти, почитувајте договор“ за да ја зголемиме основната конкурентност. „Професионална и високо квалитетна услуга“ е целта и нашата цел е да обезбедиме совршени производи и внимателна услуга за клиентот Стратешко позиционирање Во наредните 3-5 години, V1 ќе се фокусира на саморазвој, производство и продажба на медицинска стерилизација на воздухот, централен уред за прочистување на стерилизацијата на климатизацијата и филтерот за воздух, консолидирање и зајакнување на претходната позиција на маркетинг дома, проширување на другиот домашен пазар и извозниот пазар, со што се воспоставува и консолидира пазарната позиција. Нашата цел Интегриран обезбедувач на услуги за дезинфекција и прочистување на воздухот од светски познат, домашен прва класа „Светски позната, домашна прва класа“ Оваа реченица не е само целта на сите колеги во V1 Environment, туку и јасна насока на борба во рамките на компанијата. Овој напис ги опфаќа сеопфатните цели за мерење и подобрување на силата на брендот на V1, човечките ресурси, нивото на R&D, мрежата за маркетинг, услугата по продажбата и културната култура.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 2014
  We Were Established In 2014.
 • 200
  Our Factory Have More Than 200 Employees.
 • 1000
  More Than 1000 Square Meters Technical R&D Building.
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање